HABERLER

HABERLER

TripAdvisor 2022 Travellers’ Choice ödülü Travellers’ Choice (önceki adıyla Mükemmellik Sertifikası), sürekli olarak mükemmel hizmet sunan işletmeleri takdir etmek amacıyla verilmektedir. Sakız Alsancak Restoran, Tripadvisor’da kayıtlı işletmeler arasında ilk %10’luk dilime giren özel bir grubun içinde yer almaktadır.
Recommended on Restaurant Guru 2022
2023 Yılbaşı Hindisi Sipariş
2023 Yılbaşı Menüsü
Sakız Alsancak Restoran Açılıyor ! Uzun bir aradan sonra, Siz değerli Misafirlerimize yeniden kavuşmanın verdiği sevinçle, restoranımızı 31 Mart 2021 Çarşamba tarihinden itibaren açıyoruz. Sağlıklı kalın, görüşmek üzere... Sakız Alsancak Restoran
Tripadvisor Travelers' Choice 2020 We are in the top 10% of restaurants worldwide.
Restaurant Guru Mükemmellik Sertifikası - Certificate of Excellence
Tüm Dünyayı etkileyen, Covid-19 (Corona) virüs salgını ile mücadele hepimizin görevidir. Siz değerli misafirlerimiz ve çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığı bizim için her zaman önceliklidir. Bugünden itibaren, hizmete geçici bir süre ara veriyoruz. Tüm Dünyanın ve ülkemizin bu sıkıntılı günleri en kısa sürede atlatmasını ve sağlıklı günlere kavuşmasını diliyoruz.
Sakız Alsancak Restoran Yılbaşı Menüsü
Hürriyet Gazetesi, Balık mevsiminin açılmasıyla ziyaret edilmesi gereken yerler arasında Sakız Alsancak Restoranıda gösterdi.
Yılbaşı eğlencesi için sakız alsancak restoran
Bu yılbaşını evinde, sevdikleriyle birlikte geçirecekler; sofralarınızı muhteşem yılbaşı hindisi ile ziyafete dönüştürüyoruz.
Jale ve Veli 12 Ekim 2018'den itibaren Sizlerle her Cuma ve Cumartersi günleri Sizlerle.
http://www.hurriyet.com.tr/galeri-herkese-baligi-sevdirecek-10-deniz-mahsulleri-restorani-40707664?p=4
RESTORANIMIZ PAZAR GÜNLERİ AÇIKTIR.
Değerli Misafirlerimiz, yapılacak olan tadilat işlerinden dolayı gecici bir süreliğine kapalı olacak yakında görüşmek üzere teşekürler. tel: 0542 492 22 52